| AshLey TisdaLe Fan CLub © 2009 |
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
yazıklar olsun Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
yazıklar olsun Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Ashley Tisdale Türkiye Fan Club| Herşey Orjinaldir ©

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yazıklar olsun

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
qizem
Misafir
Anonymous

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 2:48 pm

tmm fernur öyle olsun bnm üyeliğme girmişsin şifre kullanıcı adı fln hepsini değiştirmişsin lütfen geri düzelt yoksa ömür boyu bu siteden ayrılırım ve bu siteyi şiikayet ederim ... beni kıskandın dimi? mesaj sayım çok diye üyeliğime girdin yazıklar olsun deymezmiş hiçbiri sana !
merve*seda
Site Prensesi
Site Prensesi
merve*seda

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 2:51 pm

İnanmıyorum gizem bunu sana Fernur'mu yaptı inanamıyorumm yaaa
qizem
Misafir
Anonymous

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 4:00 pm

evet cnm fernur kullanıcı adımı * qizem * diye değiştir şifreyide ashley yap..
x seLin x
Siteyi Seven Üye
Siteyi Seven Üye
x seLin x

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 5:08 pm

Aaaa inanamıyorum hiç beklemezdim
qizem
Misafir
Anonymous

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 8:29 pm

evet bende çünkü onu çok seviyordum ama onun yaptığına bak değmez işte değmez ..
x seLin x
Siteyi Seven Üye
Siteyi Seven Üye
x seLin x

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 10:38 am

Fernur sesleniyorum sana biz Gizemi geri istiyoruz lütfen kullanıcı adını * qizem * yap ve şifreyide ashley yap öyle istiyor
BEN FERN
Misafir
Anonymous

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: AMMA SALAKSIN HAA   yazıklar olsun Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 10:12 pm

banane napabiLirimm artk snirimi çok bozmaya bşlamştı gizem 1. yalan 2. sitemle bna sormadan herşeyi yptınn !!!!!!!!!!!!!
napabiLirimmmmm ?? Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ayrıca bnde untttumm şifreyiii clown Twisted Evil afro lol!
ßu arada steyi şikayet etsen muhTeşemm oLURR !!!
merve*seda
Site Prensesi
Site Prensesi
merve*seda

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 5:57 pm

çok kötüsün fernur pis şey o bu sitenin admini senin gibi herşeyi yapabilir nede sevmiş numarası yapıodun piss
merve*seda
Site Prensesi
Site Prensesi
merve*seda

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 5:59 pm

nsl şikayet edilecekse ben ederim
ashley-gülnur
%100 Ashley'ci
%100 Ashley'ci
ashley-gülnur

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 6:45 pm

yhaa fernur'umun üzerine çok gitmeyin böyle birşey yapmışsa bir bildiği vardır Wink
merve*seda
Site Prensesi
Site Prensesi
merve*seda

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 6:48 pm

hıı bildiği vardır kesin bir kere bu sitede belki üyeliği ile kalmak istiyor gizem onun üyeliğini elinden alamaz fernur çok yanlış yaptı sende onu savunuyorsun
ashley-gülnur
%100 Ashley'ci
%100 Ashley'ci
ashley-gülnur

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 6:53 pm

yhaa hyr beni yanlış anlamayın ama sonuçta site fernur'un istediğini yapabilir bu kadar üstüne gitmeye hakkımız yok bence hem zaten bence fernur bunu yapmışsa söylediklerinin dışında bir sebebi daha vardır mutlaka ben böyle düşünüyorum sizi bilemem ama
x seLin x
Siteyi Seven Üye
Siteyi Seven Üye
x seLin x

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 7:04 pm

haksızlık bence o kdar emek verdi gizem siteye ömde konuştuk okuldan gelince hemen direk bu siteye girermiş biliyormuydun?
ashley-gülnur
%100 Ashley'ci
%100 Ashley'ci
ashley-gülnur

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 7:08 pm

eed biliyordum bu sitede en çok ben ve merve*seda tanıyordu onu Very Happy

ama yapıcak birşey yok fernur siteyi terk etti gizem ise giremiyo sitenin ne bir admini ne de bir yöneticisi var artık biz üyeler sayesinde ayakta duruyo bu site bu aralar napalım yani biz de birşeyler yazmazsak site hepten çökcek yani Sad
x seLin x
Siteyi Seven Üye
Siteyi Seven Üye
x seLin x

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 7:24 pm

seninle bir site açalım ortak ash sitesi sende bende yönetici oluruz olmazmı?
ashley-gülnur
%100 Ashley'ci
%100 Ashley'ci
ashley-gülnur

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 6:42 pm

benimleyse olur cnm bende uzun zamandır böyle birşey düşünüyordum Wink Wink Wink

tabi eğer bana söylediysen Smile
x seLin x
Siteyi Seven Üye
Siteyi Seven Üye
x seLin x

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 1:41 pm

evet sana söyledim siteyi seç aç bana siteyi özel mesajla at ..
ashley-gülnur
%100 Ashley'ci
%100 Ashley'ci
ashley-gülnur

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 11:09 pm

tmm cnm ben açınca sana haber veririm
x seLin x
Siteyi Seven Üye
Siteyi Seven Üye
x seLin x

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 1:14 pm

tmm gördüm
merve*seda
Site Prensesi
Site Prensesi
merve*seda

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 11:56 am

ohhh ne güzel site ile ilgili konuşuonuz özel mesajdan konuşun yaa halla hallaaaaa
ashley-gülnur
%100 Ashley'ci
%100 Ashley'ci
ashley-gülnur

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 4:59 pm

OLEYYYYYYY FERNURRRRRRRRRRRRR'MMMMMMMMM GERİ DÖNDÜ SİTE TEKRAR YAYINDA YAŞASIN İŞTE BU BEEE SmileSmileSmileSmileSmileSmile
♫ FernurTisdale ♫
Yöneticiler
Yöneticiler
♫ FernurTisdale ♫

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 5:55 pm

Very Happy
https://ashley-tisdale.forum.st
merve*seda
Site Prensesi
Site Prensesi
merve*seda

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 7:41 pm

sonundaaa bebeqmm qeltnnn
ashley-gülnur
%100 Ashley'ci
%100 Ashley'ci
ashley-gülnur

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 8:15 pm

merve*seda demiş ki:
çok kötüsün fernur pis şey o bu sitenin admini senin gibi herşeyi yapabilir nede sevmiş numarası yapıodun piss

yhaa susuyım susuyım dedim ama artık dayanamadım yhaa merve yukarıdaki mesajı sen yazmamış gibi birde fernur'ma bebeğim aşkım falan diyosun ben senin kadar yüzsüz birini görmedim yhaa fernur lütfen konunun tamamını oku ve herkese layığı gibi davran yeter artık herkes layığını bulsun cnm alla alla aşkım bu konu ile lütfen ilgilen Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
bu arada fernur'm sinirim sana değil merve'ye yanlış anlama Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
ashley*aşkı
Deneme Mod
Deneme Mod
ashley*aşkı

yazıklar olsun Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 12:52 am

ashley-gülnur demiş ki:
merve*seda demiş ki:

yhaa susuyım susuyım dedim ama artık dayanamadım yhaa merve yukarıdaki mesajı sen yazmamış gibi birde fernur'ma bebeğim aşkım falan diyosun ben senin kadar yüzsüz birini görmedim yhaa fernur lütfen konunun tamamını oku ve herkese layığı gibi davran yeter artık herkes layığını bulsun cnm alla alla aşkım bu konu ile lütfen ilgilen Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
bu arada fernur'm sinirim sana değil merve'ye yanlış anlama Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Yaa Evet Gülnur Haklı... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

yazıklar olsun
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki