| AshLey TisdaLe Fan CLub © 2009 |
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
yazıklar olsun - Sayfa 2 Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
yazıklar olsun - Sayfa 2 Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Ashley Tisdale Türkiye Fan Club| Herşey Orjinaldir ©

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yazıklar olsun

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
♫ FernurTisdale ♫
Yöneticiler
Yöneticiler
♫ FernurTisdale ♫

yazıklar olsun - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 3:30 pm

tmm arkadaşLar hakLısınız Smile
https://ashley-tisdale.forum.st
ashley-gülnur
%100 Ashley'ci
%100 Ashley'ci
ashley-gülnur

MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 7:29 pm

Bu durumda herkese aynı gözle bakmıyorsundur artık fernur'm yani umarım öyledir Suspect Suspect Suspect
merve*seda
Site Prensesi
Site Prensesi
merve*seda

MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 2:08 pm

o yüzsüz sensn tamammı o zmn fernura kızıodm evet ama artık haklı olduunu anladm tamammı o yüzsüz snsn gülnur
ashley-gülnur
%100 Ashley'ci
%100 Ashley'ci
ashley-gülnur

MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 2:31 pm

hala konuşuyo yhaa ayrıca bana yüzsüz falan diyip durma ben yüzsüzlükte bulunacak bi davranış sergilemedim ayrıca o sensin bana böyle hakaret edemezsin böyle yapmaya devam edersen silinirsin bunu bilmiş ol kuralları okumadın galiba ayrıca seni destekleyen kimse yok ama beni destekleyen var ayrıca beni destekleyen gülpembe'm çok saol beni desteklediğin için ayrıca ben haklıyım bunu sakın unutma... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Kübrash
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 3:31 pm

arkadaşlar üye olcaktım ama bu rezlliği görünce üye olmam

ayıp ayıp lafım başkalrına beğenen alır beğenmeyez almaz lafım beğenenlere
ashley-gülnur
%100 Ashley'ci
%100 Ashley'ci
ashley-gülnur

MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 6:41 pm

off sanane alla alla ayrıca senin üyeliğine de ihtiyacımız yok... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
merve*seda
Site Prensesi
Site Prensesi
merve*seda

MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 6:21 pm

tm özür herşey için site yeenilensin sorun kalmasın
ashley-gülnur
%100 Ashley'ci
%100 Ashley'ci
ashley-gülnur

MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 1:49 pm

ben de çok özür dilerim herşey için biraz fazla büyüttüm galiba olayı herkesten özürrr..... Embarassed Laughing
merve*seda
Site Prensesi
Site Prensesi
merve*seda

MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 7:21 pm

tmmm herşey yoluna girdiğine göre artık site yenilensn fernur bu böyle olmuyo yaaa
qizem
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 7:48 pm

fernur sana bir şey söylicm ve bnm kıymetimi anlayacaksın ..

Ben aslında senin şifreni fln değiştiricekdim ama o bbenim arkadaşım ona bu kötülüğü yapamam dedim yani yapacağım şeyi sen bana yapdın bumuydu senin arkadaşlığın Sad Sad Sad ben sana kıyamadım bile ama anladımki kıyamadıkların kıyarmış hep ..
ashley-gülnur
%100 Ashley'ci
%100 Ashley'ci
ashley-gülnur

MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 3:58 pm

gizem ortalığı yine karıştırma yha o site yöneticisi ve istediğini yapar yeter artık yha bu arada seda'ma katılıyorum fernur'm... Very Happy Very Happy Very Happy
merve*seda
Site Prensesi
Site Prensesi
merve*seda

MesajKonu: Geri: yazıklar olsun   yazıklar olsun - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 6:48 pm

bi yandan acı verici bişi km isterki böyle bi olayla karşılaşsın
ama bir yandanda yine mahfediosun herşeyiii
ya fernur yeter ama site mahvoluoooooooooooo

yazıklar olsun
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2